Ürünler yurtdışı fiyatlarına göre neden daha pahalı?

Gülsüm 
Bir ürününüz yurtdışı web sitesine göre neredeyse %50 daha pahalı. Bu siteye girdiğimde (ki bu site Kore temelli ama İngilizce dil özelliği olan ve yurtdışına satış yapan bir site) indirimli fiyatı 114 TL indirimsiz fiyatı 140 TL civarlarında gözüküyor. Kargolama ise 30 TL civarlarında. Vergi alınsa dahi bu fiyat farkı neden bu kadar fazla?

Korendy
Yurtdışı sitelerindeki satış fiyatı KDV, ÖTV ve gümrük vergilerini içermez. Eğer bu ücretleri, orada belirtilen fiyata eklerseniz, söz konusu ürünün fiyatı 114 TL'nin çok üzerinde olacaktır. Ayrıca Ticaret Bakanlığı yurtdışından bireysel olarak sipariş edilen kozmetik ürünlerini kesinlikle gümrükten geçirmiyor ve geri gönderiyor

Korendy'den alışveriş yaparak ayrıca aşağıdaki hizmetlere sahip olabilirsiniz: 

  • Hızlı müşteri hizmetleri: Korendy bütün sorularınıza hızlı ve Türkçe iletişim sağlar.
  • Özel sağlam paketler içinde gönderim: Korendy bütün siparişlerini özenle paketleyip hediye halinde gönderir.
  • Taşıma sigortası: Korendy, kargo sürecinde karşılaştığınız bütün sorunları hızlı bir şekilde telafi eder. 
  • Uluslararası güvenli ithalat: Korendy ithalat ürünleri uçak taşımasıyla çok hızlı bir sürede ve paletlerle getirdiği için ürünler X ışınlarına maruz kalmaz ve ideal sıcaklık ortamında depolanır.
  • Ücretsiz tester: Korendy ile kendi istediğiniz 5 adet ücretsiz tester ürünü ayda en fazla 1 defa olmak üzere sepetinize ekleyebilirsiniz.  
  • Gümrük sorunsuz: Korendy bütün ürünleri gümrükten geçirir ve Türkiye içinden hızlı bir şekilde gönderir. Bu sayede sipariş verdiğiniz ürünlere birkaç gün içinde ulaşırsınız.
  • Orijinallik: Korendy'deki bütün ürünler Orijinaldir. Ürünler üretici firmalardan ya da bunların izin verdiği toptancılardan temin edilir ve bütün sertifikaları vardır. 
  • Hızlı gönderim: Korendy siparişinizi genelde aynı günde gönderir ve yaklaşık 2 günde size ulaştırır. 

Korendy bütün ürünlerini en üst kalitede, güvenli ve hızlıca sizlere ulaştırmayı hedefler.


Sevgilerle 

Bu sayfa size yardımcı oldu mu? Geri bildirimin için teşekkürler Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Hala yardıma ihtiyacın mı var? Bize Yaz Bize Yaz