Siparişi nasıl iptal ederim?

Postanız henüz gönderilmediyse bize email yazarak siparişinizi iptal etmeyi talep edebilirsiniz. Bunun için sipariş numarası ile bize bir email göndermeniz yeterli olacaktır. 

En kolayı size gelmiş olan sipariş onay Emailine cevap yazarak iptal talebinde bulunmaktır.

Kart iadesi nasıl gerçekleşir?
Biraz önce yaptığınız alışverişi iptal ettiğinizde gün sonu olmadıysa kartınıza hızlı iade yapılır. 

İptal edilen siparişlerinizde  eğer kredi kartı iadesi gerçekleştirilecek ise; kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği 2 ila 7 iş günü içerisinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup; iade işlemleri aynı gün içerisinde kredi kartına geri yansıtılmamaktadır. Firmamız ulaşan iade talepleri 24 saat içerisinde gerçekleştirilmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam etmekte ve sonuçlandırılmaktadır. Havale işlemlerinde ise siparişin tutarı 7 işgünü içerisinde gönderildiği hesaba iade edilir.

Bu sayfa size yardımcı oldu mu? Geri bildirimin için teşekkürler Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Hala yardıma ihtiyacın mı var? Bize Yazın Bize Yazın