Siparişi nasıl iptal ederim?

Postanız henüz gönderilmediyse bize email yazarak siparişinizi iptal etmeyi talep edebilirsiniz. Bunun için, göndereceğiniz emailde sipariş numarasını belirtmeniz yeterli olacaktır. En kolayı, size gelmiş olan sipariş onay emailine cevap yazarak iptal talebinde bulunmaktır.

Kart iadesi nasıl gerçekleşir?
Biraz önce yaptığınız alışverişi iptal ettiğinizde gün sonu olmadıysa kartınıza hızlı iade yapılır. 

İptal edilen siparişlerinizde  eğer kredi kartı iadesi gerçekleştirilecek ise; kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği 1~10 iş günü içerisinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. 

Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup; iade işlemleri aynı gün içerisinde kredi kartına geri yansıtılmamaktadır. Firmamıza ulaşan iade talepleri 24 saat içerisinde gerçekleştirilmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam ettirilmekte ve sonuçlandırılmaktadır. 

EFT/Havale iade süresi nedir?
Eğer sipariş ödemesini EFT/Havale ile yaptıysanız, iade tutarı birkaç gün içinde hesaba iade edilir. Bunun için Korendy'e IBAN bilgilerini iletmeniz gerekir. 

Siparişi iptal edince indirim kodum ya da puanlarım geri yüklenir mi?
Maalesef hayır. K-Puan indirim kodu tek kullanımlıktır. Sipariş iptal edilince tekrar kullanılamaz ya da puan geri yüklenmez.

Bu sayfa size yardımcı oldu mu? Geri bildirimin için teşekkürler Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Hala yardıma ihtiyacın mı var? Bize Yaz Bize Yaz