Kargo süresi ve kargo ücreti

Kargo süresi nedir?

Korendy Türkiye'deki bütün ürünler Türkiye deposunda saklanmaktadır.  Siparişler roket hızında paketlenir ve genelde 1-4 iş günü içinde ( Koronavirüs sürecinde ise 10-15 iş günü içinde) Türkiye'nin her yerine ulaştırılır. Şehirlere göre kargo süresi için buraya bakınız.

Kargo ücreti nedir?

  • 0 TL - 99 TL değerindeki siparişlerde 19.90 TL kargo + servis ücreti
  • 100 TL - 199 TL değerindeki siparişlerde 9.90 TL kargo ücreti
  • 200 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti sağlanır. 

100 TL altında neden yüksek bir kargo ücreti var? 
Bu ücret sadece kargo ücreti değil, servis maliyeti (tester ve hediye paketlemesi) ve kargo ücretidir. Kargo şirketlerine ödediğimiz taşıma ücreti yaklaşık 9 TL (KDV Dahil)'dir. Ayrıca ücretsiz gibi görünen her bir tester ürünün Korendy'e bir maliyeti vardır. Korendy tester ürünleri ücretli satın alır, nakliye ve gümrük ücretlerini ödeyerek her bir tester ürünü ortalama 2.5TL'ye mal eder. 100 TL üzerindeki siparişlerde bu maliyetler genel olarak kompanse edildiği için servis ve kargo ücreti alınmaz. 

Hangi kargo firmaları ile gönderiyorsunuz?

Yurtiçi Kargo. 

Neden sadece Yurtiçi?

Daha önce bütün müşterilerimize online bir araştırma anketi yaptık ve sonuç olarak Yurtiçi Kargo firması en çok tercih edilen firma oldu. 

Yurtdışına gönderim yapılıyor mu?

Maalesef Türkiye dışına gönderim yapamıyoruz. Çünkü Türkiye gümrükleri yurtdışına giden kozmetik ürünlerini yasaklamış durumda. Bu yüzden yurtdışına posta gönderemiyoruz. Gönderim durumunda paketler açılabilir yada içindeki malzemeler kaybolabilir

Kuzey Kıbrıs'a gönderiyor musunuz?

Maalesef Kuzey Kıbrıs da resmiyette yurtdışı olduğu için bunu yapamıyoruz. 
Bu sayfa size yardımcı oldu mu? Geri bildirimin için teşekkürler Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Hala yardıma ihtiyacın mı var? Bize Yazın Bize Yazın