Kargo süresi ve kargo ücreti

Kargo süresi nedir?

Korendy Türkiye'deki bütün ürünler Türkiye deposunda saklanmaktadır.  Siparişler roket hızında paketlenir ve genelde 1-3 iş günü içinde Türkiye'nin her yerine ulaştırılır. Şehirlere göre kargo süresi için buraya bakınız.

Kargo ücreti nedir?

  • 200 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz
  • 100 TL - 199 TL değerindeki siparişlerde 9.90 TL
  • 0 TL - 99 TL değerindeki siparişlerde 19.90 TL (9.90 TL kargo + 10 TL servis ücreti)

100 TL altında neden yüksek bir kargo ücreti var?

19.90 TL sadece kargo değil, servis ücretini de ayrıca içerir.

Korendy'de aylık her siparişte 5 adet ücretsiz tester alabilirsiniz. Fakat ücretsiz gibi görünen her bir tester ürünün Korendy'e bir maliyeti vardır. Korendy tester ürünleri ücretli satın alır, nakliye ve gümrük ücretlerini öder ve her bir testerı yaklaşık 2.5 TL'ye mâl eder. 100 TL altındaki siparişler tester maliyetini karşılamadığı için 9.90 TL kargo ücretine ek olarak 10 TL servis ücreti alınır.

Hangi kargo firmaları ile gönderiyorsunuz?

Yurtiçi ve UPS Kargo

Neden sadece Yurtiçi ve UPS?

Daha önce bütün müşterilerimize online bir araştırma anketi yaptık ve sonuç olarak Yurtiçi Kargo firması en çok tercih edilen firma oldu. Yurtiçi Kargo'dan memnun kalmayanlar için ayrıca UPS kargo da ekledik. Maalesef UPS kargo maliyeti diğerlerine göre 2 kat fazla olduğu için UPS gönderim ücreti daha yüksektir. 

Yurtdışına gönderim yapılıyor musunuz?

Maalesef Türkiye dışına şimdilik gönderim yapamıyoruz. Türkiye gümrükleri yurtdışına giden kozmetik ürünlerini yasaklamış durumda. Bu yüzden yurtdışına posta gönderemiyoruz.

Kuzey Kıbrıs'a gönderiyor musunuz?

Maalesef Kuzey Kıbrıs da resmiyette yurtdışı olduğu için bunu yapamıyoruz. 

Hala yardıma ihtiyacın mı var? Bize Yazın Bize Yazın